Česká republika nepatří Andreji Babišovi!

Premiér Babiš prohlásil, že Česká republika se bude proti zjištění Evropské komise bránit. Ale Česká republika Andreji Babišovi nepatří!!!

Proč má Česká republika vynakládat nemalé finanční prostředky na to, aby se bránila proti osobnímu podvodu jejího premiéra? Evropská komise jasně řekla, že Andrej Babiš svým jednáním porušil zákon o střetu zájmů, tento zákon neporušila Česká republika!!!!

To tady nemáme žádné politické strany, které dokáží ještě bránit národní zájmy? ČSSD takové jednání svou účastí ve vládě kryje, SPD hájí naše zájmy nikde, o KSČM jsme si nikdy nemysleli, že by jim šlo o blaho tohoto národa, ale ostatní strany nemohou mlčet.

Ve středu se s Lukášem Wagenknechtem dohodneme, jak bude obsahově vypadat trestní oznámení na neznámého pachatele, které by mělo vyšetřit, kdo ve státě nekoná, aby zabránil pokračování protiprávního jednání premiéra Českého státu a kdo umožnil poskytnutí finančních prostředků Agrofertu v rozporu se zákonem, což plyne z návrhu závěrečné zprávy Evropské komise...

Jenom pro shrnutí:
Andrej Babiš v rozporu s ust. § 4a, § 4b a § 4c zákona o střetu zájmů (tato ustanovení mají účinnost od 9. 2. 2017) čerpal:
- dotace
- investiční pobídky
- státní zakázky;
a v rozporu s tímto zákonem vlastnil média ( MF DNES a LN).

Do you like this post?