Společně naši nemocnici zachráníme!

S iniciativou Zachraňme Baťovu nemocnici máme stejný cíl. Proto jsem velmi rád, že budeme spolupracovat.

Zachraňme Baťovu nemocnici píše:

Stránka Zachraňme Baťovu nemocnici vznikla jako občanská iniciativa bezprostředně po podivném hlasování, ve kterém o jeden hlas prošla stavba nové nemocnice v Malenovicích.

Váš obrovský zájem nás příjemně překvapil a motivoval, byl to jasný důkaz, že má cenu postavit se megalomanskému plánu, se kterým přišel hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek.

Oslovili jsme některé občany a zdravotníky, kteří aktivně vystupovali v médiích nebo na sociálních sítích, abychom zjistili možnosti spolupráce.

Jedním z těch, kteří vstřícně reagovali, byl Tomáš Goláň - senátor. Velmi rychle jsme se shodli na tom, že máme společný cíl, a že bychom měli spojit síly.

Tomáš Goláň už dříve oznámil, že spustí petici s cílem vyvolat referendum o stavbě nové nemocnice. Věříme, že k tak významnému kroku mají občané právo se vyjádřit. Právě teď se dolaďují podrobnosti, s propagací referenda a sbíráním podpisů rádi a nadšeně pomůžeme!

A chystáme toho víc. Mnohem víc. Sledujte nás, dejte naší stránce lajk, pozvěte své přátele. Ať vám nic neunikne! Jsme rádi za každého aktivního obyvatele Zlínského kraje, který se k naší snaze za záchranu Baťovky připojí.

Společně naši nemocnici zachráníme!

Do you like this post?