Specializuji se na daňové zákony a žaloby proti nezákonným postupům finančních úřadů. Má kancelář poskytuje zdarma daňové poradenství a právní pomoc, zejména v případech nezákonného postupu finanční správy, kdy se člověk ocitne zcela bez prostředků. Zneužívání moci ze strany státu a celospolečenské dění již několik let glosuji na sociálních sítích. Za což jsem byl také Deníkem Referendum vyhlášen za jednu z osobností roku 2017.

Jako otec a člověk pocházející z učitelské rodiny se také aktivně zasazuji ze změnu přístupu českého školství vůči žákům a studentům. Ve svém volném čase trénuji mladší přípravku ve fotbalovém klubu SK Louky – Zlín a uplatňuji nové metody výuky fotbalu. Výsledek a samotný výkon v něm není tolik důležitý jako to, aby se děti naučily fotbal milovat a rozumět mu. 

Senátorem za obvod 78- Zlín jsem se stal v květnu 2018. Kandidoval jsem za nezávislé politické hnutí SENÁTOR21. Po mém zvolení jsme spolu s kolegy Václavem Láskou (obvod č. 21 – Praha 5), Ladislavem Kosem (obvod č. 19 – Praha 11), Eliškou Wagnerovou (obvod č. 59 – Brno-město) a Petrem Orlem (obvod č. 67 – Nový Jičín) založili senátorský klub, který nese název „Klub pro liberální demokracii – SENÁTOR 21“. 

Do Senátu jsem se rozhodl kandidovat, protože vnímám, že Senát je tím nejsilnějším pilířem demokracie. Do Senátu jsou voleni jednotlivci, které voliči znají a opravdu je tam chtějí. Není to jenom o kampani a jednoduchých heslech. Proto je Senát trnem v oku mnoha politikům, kteří by chtěli ovládat celou společnost. Chtěl bych svou prací dokázat, že Senát není jenom odkladištěm nepohodlných politiků, ale že je důležitým a přínosným ústavním orgánem.