Proč vlastně píši své posty?

Svou práci jsem v roce 1993 začal dělat sám s počítačem na úvěr a s tiskárnou na leasing v pronajatém bytě na Bartošce ve Zlíně. Od začátku jsem ji dělal s láskou a taky proto, abych pomáhal lidem a abych mohl bojovat za pravdu a spravedlnost. Nikdy jsem ji nedělal kvůli penězům, proto jsme i s manželkou zažívali situace, že když jsme bydleli v pronajatém domečku v Želechovicích a zpozdili se s nájmem, posílal jsem ji k majiteli s penězi, protože jsem věděl, že na ženskou se zlobit nebude.

Svou práci jsem ale dělal dobře a klienti přibývali. Já za svou práci nechtěl žádné horentní sumy a často poradil i zadarmo, protože pomoc ostatním pro mě byla na prvním místě.

Ano z počátku jsem všem nasliboval vše, protože jsem neuměl prostě pomoc odmítnout, takže výsledkem byly noci a víkendy strávené nad šanony a počítačem. To jsem chtěl ale změnit, proto jsem postupně začal zaměstnávat úžasné lidi, které jsem strhl svým nadšením, elánem a láskou k pravdě a kteří v tom jedou se mnou dodnes (https://www.golan.cz/o-nas). A vloni se k nám připojili i noví zaměstnanci z Brna, kteří to naše nadšení ještě rozšířili (https://www.facebook.com/groups/537360613263158/permalink/748473572151860/?__xts__[0]=68.ARBmw5f3vrB8jHI2wrl7g6krgrz7i59G6FR9JrqtDcLpdzZFmMKIwFVCOpzFhd5kf7yjfjXwIzyJ8_1MqkyPrQlYxp_CV8u1zLbSFXU3JUNQFR95QODyOthZBim7_XTLKdGsjsUggTauf9nF8YWgOXh1mD6WZYumZ0DUyhxweeqahrzhDsljkQ&__tn__=CH-R)

Ano, z ničeho jsem vybudoval velkou firmu a dokonce se stal senátorem, což je ukázka pro každého, že když si někdo jde pomalu za svým (já 25 let), nakonec svého cíle dosáhne. Ale mým cílem není vybudovat největší firmu na světě, ale pomáhat lidem a dostávat k nim pravdu a k tomu velkou firmu potřebujete, protože já do propagace svých myšlenek na FB od roku 2013 do konce roku 2017 vydal cca 750 tis. Kč.

V roce 2013 jsem totiž začal být před předčasnými volbami na Facebooku velmi aktivní, neboť jsem znal od svých klientů záměry Andreje Babiše, resp. důvody, proč jde do politiky. Později jsem zdokumentoval a popsal několik jeho daňových podvodů. Nedělal jsem to ze zištných důvodů, ale proto, aby se k lidem dostala pravda a časem mu zmařili jeho plány. Nezískal jsem tím nic, ale dal jsem lidem naději.

V době jeho působení na Ministerstvu financí začala finanční správa pronásledovat všechny podnikatele a porušovat zákony, protože Andrej Babiš ji přesvědčil, že všichni kradou. Samozřejmě vycházel z vlastních zkušeností, protože on sám podváděl nejvíce. Proto jsem lidi začal upozorňovat na nezákonné praktiky finanční správy. Opět jsem z toho nic neměl, ale lidé potřebují znát pravdu a mít naději.

A stejné je to i v komunální politice, říkám lidem pravdu a je mi jedno, koho se to týká a zda se mu to líbí nebo ne. Já přece nikam v komunálních volbách nekandiduji, takže můj osobní prospěch z toho nemám žádný...

Pokud jsem bojoval za vodu, aby se vrátila lidem ve Zlíně, nedělal jsem to proto, abych z toho těžil, ale proto, aby lidé věděli o vodě opět pravdu. Určitě jsem kvůli vodě volby do senátu nevyhrál.

A koneckonců myslíte si, že je Senát výhra? Ani omylem, peníze dávám na propagaci svých příspěvků na FB a po té, co mně hned po první schůzi Michael Canov ze STANu za zády pomluvil a začal vychovávat před všemi senátory, aniž by mi to řekl do očí, tak tam moc lidem již nevěřím a bavím se asi jenom s pěti kolegy. Náležitě jsem mu odpověděl, ale neměl jsem potřebu s tím otravovat ostatní kolegy senátory. Podle Čunka mi prý přezdívají v senátu autista, protože se s nikým nebavím. Bavil jsem se se všemi na první schůzi, ale po té, co Canov na mě zaútočil a nikdo se k tomu nevyjádřil, tak se s těmi lidmi prostě bavit nemám chuť... Ale čas ukáže, vymění se třetina senátu a vše se snad rozjede a dobře dopadne. Ano, dostal jsem lekci, ale nehodlám v tom, co jsem doposud dělal, přestat...

Pokud se někdo domnívá, že proto, že dlouho na vodě pracoval, teď má nárok na to, aby jej nikdo nekritizoval a má nárok na odměnu v podobě postu na radnici, tak tu práci nedělal kvůli lidem, ale kvůli vlastnímu prospěchu. Voda patří lidem a nesmí být jenom politickým tématem.

Pokud jsem autista, tak jsem jím rád, protože alespoň mohu dělat věci, které mě baví a které jsou prospěšné i pro ostatní. Budu pořád lidem říkat pravdu a je na nich, jak se k ní postaví. Pokud se budu mýlit, rád se poučím a názor změním...

Do you like this post?