Vstup do ODS 05. 05. 2021 • 1,7 min. čtení

Vstup do ODS

Vážení přátelé,
vzhledem k tomu, že tento stát je naprosto rozvrácen, co se týče morálky, financí a vlastně i chování celé společnosti, jsem se rozhodl se ještě mnohem více aktivněji zapojit do jeho obnovy.

Přemýšlel jsem nad tím, že založím novou stranu a získám do ní nadšené, pracovité a hlavně slušné lidi a s touto stranou se budu snažit získat slušný výsledek ve volbách.

Ostatně s touto myšlenkou jsem si pohrával už i letos na jaře před kampaní do krajských voleb. Tuto myšlenku jsem však rychle zavrhl, protože bych celé věci uškodil tím, že bych ještě více roztříštil už tak dost roztříštěnou politickou scénu.

Příští rok jsou volby de sněmovny, což bude mít zásadní vliv v případě opětovného sestavení vlády Andrejem Babišem na ještě hlubší propad této země až pod ono pomyslné dno, pokud tomu tak nebude, mohou ostatní strany pomoci naši krásnou zemi z tohoto dna začít zvedat.

Ale musí na tom aktivně spolupracovat a ne upřednostňovat své politické zájmy a ambice.A i já chci být této obnově velmi aktivně nápomocen, což ale nejde z klubu, který nemá ani svou stranu.

Ve volbách mě podporovali Piráti a ODS, Piráti ale v Senátu klub nemají, takže ODS byla jasná volba. STAN a ani KDU-ČSL jsem neřešil, protože ti mě ve volbách nepodpořili, což je jejich demokratické právo. Ale nepůjdu logicky k někomu, kdo mě ve volbách nepodpořil ani ve druhém kole, kde už ani jedna z těchto stran svého kandidáta ve druhém kole neměla.

Minulý týden jsem se stal i jejich členem, abych mohl prostřednictvím této strany do všeho promlouvat. Tento týden jsem se pak stal i členem jejich klubu.

Moc děkuji všem ze SENÁTOR 21 za to, že mě do politiky vytáhli a že mi umožnili za ně kandidovat v minulých i těchto volbách ❤️

Jaké budu prosazovat změny, se dozvíte v mých dalších postech. Ale co chci zdůraznit už teď, je skutečnost, že chci i hlídat, aby spravedlnost v této zemi platila pro všechny stejně, abychom nevytvářeli kluby vyvolených, kteří jsou nedotknutelní a na něž spravedlnost nedosáhne.

Tomáš Goláň – senátor za Zlínsko ❤️